• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Бібліотекар - Славінська Юлія Георгіївна

/Files/images/DSC05025па.jpg

Шкільна бібліотека – це скарбниця людського знання.

Бібліотека Ясенівської ЗОШ І-ІІ ступенів невід’ємна частина навчального закладу.
Великим надбанням і гордістю шкільної бібліотеки є її подарунковий фонд, який представлений цікавими енциклопедичними виданнями, що їх були удостоєні учні школи за перемоги у районних конкурсах, вікторинах, турнірах, проведених районним центром дитячої та юнацької творчості.
Бібліотечний фонд школи постійно поновлюється відповідно до замовлення і в міру надходження навчальної і художньої літератури у відділ освіти Ставищенської райдержадміністрації. Велике значення для вивчення української літератури має надходження в бібліотеку школи збірок творів українських письменників і поетів, зокрема О. Гончара та М. Стельмаха, М. Грушевського, І Котляревського, Лесі Українки.
За минулий рік школа одержала в подарунок такі видання: Д. Лондон «Біле ікло», О. Уайльд «Зоряний хлопчик», Леся Українка «Лісова пісня», дитячу енциклопедію «Історія речей» та ін..
В березні цього року учні нашої школи брали участь у районному конкурсі української пісні «Пісенний розмай» і були нагороджені книгою «Пригоди шахового солдата Пєшкіна».
Особливий інтерес викликає серія книг «Сто великих…», яка представлена в школі 17 примірниками, зокрема «Сто великих письменників», «Сто великих мореплавців», «Сто великих архітекторів» та ін..
Не менш цікавою є і серія книг «Я пізнаю світ», серед яких «Розвідка і шпигунство», «Таємниці людини», «Кораблі», «Екологія», «Держава», «Колекції та колекціонери» та ін.. В бібліотеці знаходиться 10 примірників цієї серії.

Кiлькiсть переглядiв: 1

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.